how to create a web page for free


Wynajem osuszaczy

Strona Główna / Wynajem osuszaczy

Mobirise

Osuszacz Atika Ale 1200N

Jest to jedna z najbardziej wydajnych jednostek mobilnych osuszających na polskim rynku - w pełni przemysłowy sprzęt osuszający o znakomitych parametrach technicznych.

Urządzenie posiada obudowę z paneli stalowych malowanych proszkowo. Dzięki solidnemu uchwytowi oraz dwóm kołom o zwiększonej średnicy model jest łatwy w przemieszczaniu.

Znakomite parametry techniczne - wydajność osuszania 115 l/24h oraz przepływ powietrza 1100 m3/h stawiają go na szczycie osiągów przenośnych osuszaczy powietrza na rynku europejskim. Tak jak i poprzednicy (ALE 600N, ALE 800N) - urządzenie posiada elektroniczny higrostat pozwalający precyzyjnie zadać i utrzymywać parametry klimatyczne.

Mobirise

Osuszacz Atika Ale 800N

Jest to w pełni przemysłowy sprzęt osuszający o bardzo świetnych parametrach technicznych.

Znakomite parametry techniczne - 80 l/24h oraz przepływ powietrza 680 m3/h stawiają go na szczycie osiągów przenośnych osuszaczy powietrza na rynku europejskim. Od mniejszego brata - modelu ALE 600N - różni się kompresorem.

Urządzenie posiada elektroniczny higrostat pozwalający precyzyjnie zadać i utrzymać parametry klimatyczne.

Standardowo model wyposażony jest w zbiornik 5,8 l na skropliny. Fabrycznie istnieje opcja montażu wężyka spustowego odprowadzającego skropliny do dowolnego, większego zbiornika.

Mobirise

Osuszacz Atika Ale 600N

Osuszacz Atika ALE 600N to wysokowydajny, w pełni przemysłowy sprzęt osuszający o znakomitych parametrach technicznych.

Urządzenie posiada obudowę z paneli stalowych malowanych proszkowo. Dzięki solidnemu uchwytowi oraz dwóm kołom o zwiększonej średnicy model jest łatwy w przemieszczaniu.

Znakomite parametry techniczne - 60 l/24h oraz przepływ powietrza 680 m3/h to górna półka, jeżeli chodzi o parametry osuszaczy na rynku europejskim. Od większego brata - ALE800N - różni się kompresorem. Urządzenie posiada elektroniczny higrostat pozwalający precyzyjnie zadać i utrzymać parametry klimatyczne.

Mobirise

Osuszacz Atika Ale 500N

ALE 500N to wysokowydajny sprzęt osuszający o znakomitych parametrach technicznych. Jest najmniejszym z rodziny osuszaczy Atika.

Ze względu na stosunkowo mały przepływ powietrza osuszacz polecany jest do osuszania pomieszczeń o kubaturze nieprzekraczającej 250 m3. Jednakże świetna wydajność układu chłodzenia 50 l/24h stawia go wysoko nad konkurencją. W mniejszych pomieszczeniach nie ma sobie równych.

W standardzie urządzenie wyposażone jest w kanisterek 5,5 l na skropliny. Fabrycznie istnieje opcja montażu wężyka spustowego odprowadzającego skropliny do dowolnego, większego zbiornika. Z tyłu osuszacza zamontowany jest filtr powietrza. Filtr jest łatwy do demontażu i czyszczenia. Filtr najlepiej przedmuchiwać sprężonym powietrzem lub spłukać wodą. Nie wymaga wymiany.

Dane adresowe

84-200 Wejherowo
ul. Adama Mickiewicza 2

Dane kontaktowe

biuro@wynajem-maszyn24.pl
+48-516-222-282

Obsługa klienta

Pracujemy:
Pon-Pt: 9:00 do 19:00